Здобувачів УІПА із соціальним статусом запрошують до участі у проєкті «Стипендіат» 2023-2024

Благодійна організація «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА» запрошує студентство Української інженерно-педагогічної академії до участі у проєкті «Стипендіат» 2023-2024.

Цільова аудиторія проєкту: здобувачі денної форми навчання віком від 16 до 23 років, які мають один із соціальних статусів:

- дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;

- дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);

- дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни.

Даний проєкт реалізується щорічно з 1998 року і полягає у наданні психологічної, освітньої, емоційної та соціальної підтримки щорічно 30 здобувачам вищезгаданих категорій.

Місія проєкту «Стипендіат»: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства.

Головна мета: сприяння самореалізації студентства.

Можливості проєкту для учасників:

- наставник, який допоможе, підтримає і надихне;

- групові заняття та індивідуальні консультації із психологами;

- методика «Самовдосконалення»: пізнати себе – візуалізувати своє майбутнє – втілювати мрії та цілі в життя;

- живі зустрічі в різних містах України з крутезною 2-х або 4-хденною програмою подій (екскурсії, воркшопи, майстер-класи, нові знайомства тощо);

- онлайн-зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомства з представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки і культури тощо;

- стипендія щомісяця (для навчання, саморозвитку та здоров’я);

- студентська мережа – спільнота зі студентів з різних закладів освіти та регіонів України;

- друзі з Канади.

Набір відкрито до 7 вересня.

Сторінка проєкту

Умови та подачу заявки