Здобувачкам УІПА пропонують скористатись стипендіальними можливостями на навчання у ЗВО Португалії

Здобувачкам Української інженерно-педагогічної академії пропонується взяти участь у конкурсі на отримання стипендії імені Юлії Тимошенко, які хотіли б вступити до Школи бізнесу та економіки Nova у Португалії.

Цією стипендією нагороджуються дві здобувачки (тільки дівчата), які проживають в Україні і нещодавно закінчили старшу школу. Стипендія покриватиме всі витрати: на навчання у школі, проживання у гуртожитку школи в Португалії та харчування.

Школа бізнесу та економіки NOVA є найпрестижнішою бізнес-школою Португалії та однією з провідних бізнес-шкіл Європи. З грудня 2007 року школа бізнесу та економіки NOVA є членом Глобального альянсу в освіті з управління (CEMS), до якого входять 34 провідних бізнес-школи та університети з усього світу. Вона була першою португальською бізнес-школою, що отримала міжнародну акредитацію та світове визнання у сфері міжнародної освіти.

Конкурс на отримання стипендії триватиме з липня по жовтень.

Детальна інформація щодо подачі заявок на отримання стипендії за посиланням