Здобувачки УІПА отримали Подяки від Харківського міського голови з нагоди Дня студента

Харківський міський голова Ігор Терехов 16 листопада привітав студентську молодь Харкова з Днем студента.

«Ми були, є і будемо студентською столицею України. Я переконаний у цьому, як і в тому, що ми переможемо і подолаємо всі ті виклики, з якими зіштовхнулися. Я дуже ціную, що ви обрали Харків, і вдячний вашим викладачам за те, що вони дають необхідну базу знань, аби вам було набагато легше йти по життю та реалізовувати свої мрії. Харків майбутнього – у ваших руках!» – зазначив Ігор Терехов у вітальному слові.

На церемонії нагородження від УІПА були присутні проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Марина Петрівна Васильєва та здобувачки академії.

Від Української інженерно-педагогічної академії Подяки від міського Голови «За активну громадську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Дня студента» отримали Кострова Тетяна та Ладика Маргарита, студентки Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих.