Викладачка кафедри фізичного виховання УІПА пройшла тренінг «Стійкість під час війни»

Старша викладачка кафедри фізичного виховання Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих Української інженерно-педагогічної академії Наталя Юріївна КОРОЛЬОВА 25-26 листопада у м. Києві пройшла тренінг «Стійкість під час війни».

Захід проводився в рамках проєкту «Єднання заради дії», який втілюється завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США та працює над посиленням стабілізації в Україні через сприйняття інтеграції ВПО та підвищення згуртованості громад.

Учасники набули навичок командної роботи, креативного мислення та отримали інструменти і знання щодо стійкості під час війни, а саме:

- способи подолання стресового стану;

- методи допомоги дорослим та дітям, що переживають стрес;

- розібрали питання для роботи з емоційними трігерами;

- склали ресурсну валізу.