Завідувачка кафедри МТП УІПА представила академію на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

Завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК 30 листопада представила наш виш на ХIIІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика».

Конференція проводилася на базі Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка».

Вікторія Іванівна виступила на пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Аксіологічні аспекти процесу глобалізації та їх вплив на розвиток суспільства».

Дякуємо завідувачу кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», к.е.н., доценту Чижевській М.Б. заступнику голови програмного комітету конференції за запрошення та продовжуємо нашу активну співпрацю.

Бажаємо подальших наукових досліджень та їх реалізації для інноваційного розвитку нашої країни.

Разом до перемоги!