Студентство УІПА взяло участь у Міжрегіональному форумі

Студентський актив Української інженерно-педагогічної академії Тетяна КОСТРОВА, Максим БАТУРІН, Олександр ПРИСЯЖНИЙ, Ксенія ФЕДЯЙ та Анастасія ЄЛАГІНА взяли участь у Міжрегіональному форумі «Роль молоді у національній та громадянській ідентичності», який проходив 29-30 листопада у місті Дніпро.

Форум був присвячений партнерству між молоддю, державою, громадянським суспільством та іноземними донорами.

У форумі взяли участь більш ніж 200 представників з Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Наші студенти поспілкувались з цікавими спікерами, такими як заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, заступник начальника управління у справах молоді та спорту ХОВА Руслан Гвілія, представниця Дніпровської ОВА заступниця начальника військової адміністрації Ірина Грицай, перший заступник голови президії Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Вадим Байдак, консультантка UNICEF з питань залучення молоді та волонтерства Анастасія Волошина, засновник благодійного фонду «ГЛОБА22» Олексій Савчук, експерт з громадської Ради при Дніпропетровській ОДА Дмитро Твердохлібов на дискусійній панелі.

На форумі були розкриті такі питання:

- Як обласні адміністрації працюють із молоддю в умовах воєнного стану.

- Молодь і Держава: Плани, Перспективи та Взаємодія.

- Напрацювання ідей для спільних із державою проєктів та ініціатив.

- Молодь та громадська активність: Презентація можливостей ЮНІСЕФ Україна та Партнерів.

- Розробка та вдосконалення програм для молоді в Східному регіоні.

- Застосування методології UPSHIFT для розв’язання проблем громад.

- Молодь і міжнародні та всеукраїнські організації, що підтримують молодіжні проєкти.

- Молодь і міжнародні та всеукраїнські партнери.

- Формування координаційних груп та Презентація напрацювань роботи в групах.

По завершенню форуму були підведені підсумки та сформовані основні напрямки роботи з молоддю по областях.

Висловлюємо подяку організаторам міжрегіонального форуму: Молодіжній раді при ОВА, Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, фонду ЮНІСЕФ, Міністерству молоді та спорту України.

Разом до Перемоги!