Здобувачі кафедри КТРСГН УІПА взяли участь у краєзнавчій конференції молодих вчених

Здобувачі освіти кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук Української інженерно-педагогічної академії 1 грудня взяли участь у роботі 41 Міжнародної краєзнавчої конференції молодих вчених.

Конференція проходила на базі історичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Наші студенти показали глибокі знання наукових тем і здобули перемоги в низці номінацій:

- кращими доповідями секції «Краєзнавство як суспільний рух: досвід і перспективи» були визнані доповіді Д. Чепіги та Д. Новікова;

- премію ім. А.Г. Слюсарського отримав В. Соловиченко;

- премію ім. А.Ф. Луньова отримала А. Червона.

Довідково:

ПРЕМІЯ ІМ. А.Ф. ЛУНЬОВА заснована у 2004 р. художницею Н.С. Вербук на честь випускника історичного факультету ХДУ імені О.М. Горького, музеєзнавця і колекціонера, засновника дитячої музейної педагогіки Афанасія Федоровича Луньова (1919–2004). Премія вручається за кращу наукову доповідь з питань історії мистецтв або музеєзнавства.

ПРЕМІЯ ІМ. А.Г. СЛЮСАРСЬКОГО заснована Центром краєзнавства ХНУ імені В.Н. Каразіна у 2009 р. на честь видатного історика Слобожанщини, декана історичного факультету ХДУ імені О.М. Горького, доктора історичних наук, професора Антона Григоровича Слюсарського (1900–1980).

Вітаємо наших здобувачів освіти з видатними результатами та бажаємо подальших наукових здобутків!