Стартувала програма «Лабораторія успіху», в якій братимуть участь викладачі та здобувачі УІПА

В залі засідань Української інженерно-педагогічної академії 17 січня стартувала програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована Регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної військової адміністрації в рамках Меморандуму між УІПА та Регіональним фондом підтримки підприємництва.

Метою цих заходів для молодих підприємців є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та керувати своїм бізнесом. Заходи спрямовані на підтримку й стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців.

В реалізації програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» беруть участь:

- представники Харківського обласного центру молоді ХОВА;

- представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;

- представники громадської організації «ФОПРАЗОМUA»;

- провідні фахівці Державної податкової служби України;

- провідні фахівці Державного центу зайнятості;

- викладачі та здобувачі Української інженерно-педагогічної академії;

- наукова спільнота Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;

- наукова спільнота Навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».

Українській інженерно-педагогічній академії випала велика честь відкрити цю програму. З привітальним словом виступив ректор УІПА, проф. Денис КОВАЛЕНКО, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва ХОВА Григорій ПАНАЕТОВ, завідувач кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, проф. Вікторія ЧОБІТОК.

Для участі у проєкті зареєструвалися більше 130 бажаючих.

Перший бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації» був проведений здобувачами УІПА, які реалізують успішні бізнес-проєкти:

- здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, директор компанії «Smart Studio, X-Cutter» – Сергій ГОДУНОВ;

- здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, голова наглядової ради ТОВ «Вадарт Груп» – Дмитро ВЕРКУШ.

Під час семінару доповідачі поділилися своїм практичним досвідом ведення бізнесу та були розглянуті наступні питання:

- формування бізнес-ідей;

- аналіз можливостей щодо впровадження бізнес-ідей;

- залучення ресурсів для старту ідей;

- розвиток бізнесу в сучасних реаліях.

Було організовано пряму трансляцію, тож всі бажаючі можуть продивитися бізнес-семінар програми у записі.

Дякуємо організаторам, що в такий час організували актуальний захід, запросили до активної участі. Працюємо на розвиток нашого регіону та нашої держави!

Разом до перемоги!