Успішно завершився проєкт «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху»

Заключний бізнес-семінар у рамках програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» відбувся 29 березня. Тема семінару «Твій шлях до успіху як підприємця!». Активну участь у цьому заході взяли представники кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії.

Було підбито підсумки серії лекцій та надано поради щодо подальшого розвитку бізнесу. Виходьте на шлях до успіху як підприємець!

Спікер заходу – Олександр ЧУМАК, президент Асоціації приватних роботодавців, експерт з питань підприємництва, член Української ради бізнесу.

Серію бізнес-семінарів спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва організували:

Департамент економіки та міжнародних відносин ХОВА;

Головне управління Державної податкової служби у Харківській області;

Харківський обласний центр молоді;

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»;

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;

Навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут»;

Українська інженерно-педагогічна академія;

− ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;

− ГО «ФОПРАЗОМUA»;

Харківська філія обласного центру зайнятості;

ФОП РАЗОМ UA.

Окрема подяка ректору Української інженерно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професору Денису КОВАЛЕНКО за підтримку в проведенні заходу та спікерам бізнес-семінарів, які достойно представили Українську інженерно-педагогічну академію:

завідувачці кафедри маркетингу і торговельного підприємництва, доктору економічних наук, професору Вікторії ЧОБІТОК;

доценту кафедри маркетингу і торговельного підприємництва, кандидату економічних наук, доценту Тетяні ОБИДЄННОВІЙ;

здобувачам вищої освіти, підприємцям Дмитру ВЕРКУШУ та Сергію ГОДУНОВУ;

усім викладачам та здобувачам кафедри маркетингу і торговельного підприємництва.

Виражаємо подяку організаторам та учасникам бізнес-семінарів у рамках програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху»! Бажаємо інноваційно-креативних бізнес-ідей, фінансових можливостей та досягнення нових вершин у підприємницькій діяльності!