Вітаємо здобувачок УІПА – переможниць конкурсу електронних постерів з протидії торгівлі людьми

Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації було проведено конкурс інформаційних електронних постерів за темою протидії торгівлі людьми.

Мета конкурсу – привернути увагу до даної проблематики, її актуальності для українців, у т.ч. потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, шляхів порятунку з неї.

Вітаємо студенток нашої академії Катерину НЄДЄЛЬКО (група ДІТ-Ш21) і Марію ФУРМАН (група ДМП-Мт23), які стали переможцями конкурсу.

На конкурс було подано більше 300 постерів. Переможцями визнані автори 12 найкращих робіт.

Наші здобувачки також увійшли до числа 5 авторів, які отримали особливі відзнаки від громадських організацій Коаліція «Харківщина-1325» та ГО «Ла Страда – Україна».