Оголошується відбір науково-педагогічних працівників на стипендійну Еразмус+ програму міжнародної кредитної мобільності до Технічного університету Габрово, Болгарія

В рамках реалізації проєкту «Еразмус+ КА1 – Міжнародна кредитна мобільність», що фінансується Європейським Союзом та Агенцією Еразмус Плюс в Болгарії оголошують конкурс для 3-х викладачів УІПА на стажування в Технічному університеті Габрово (Болгарія) протягом 20-26 листопада 2024 року.

Участь у тренінгу можуть взяти викладачі, які:

– є співробітниками Української інженерно-педагогічної академії;

– беруть участь у підготовці викладачів з програмування, комп’ютерних технологій, штучного інтелекту, машинного навчання;

– займаються дослідженням проблематики цифрової освіти;

– мають високий рівень мотивації щодо покращення професійної підготовки викладачів на інституційному та/або національному рівнях;

– володіють англійською мовою на рівні не нижче В1;

– відповідають вимогам щодо в’їзду в Болгарію.

Викладачі мають підготувати такі документи (англійською мовою):

1. Резюме.

2. Мотиваційний лист.

Для участі в навчанні викладачі мають надіслати пакет документів на електронну пошту Центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши тему листа «Навчальний візит до Болгарії в Габрово» не пізніше 14:00, 20 серпня 2024 р.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі.