Студентство кафедри АМЕТ ННІ «УІПА» зустрілось онлайн із представником підприємства ПрАт ЕЛАКС

Кафедра автоматизації, метрології та енергоефективних технологій ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» продовжує низку зустрічей в рамках проходження професійної та технологічної практики на підприємствах міста Харкова та України в цілому.

В онлайн-форматі 10 жовтня відбулася зустріч із представником  інженерно-виробничого підприємства ПрАт ЕЛАКС.

Константин РУСЛАНОВ, інженер з автоматизації технологічних процесів, виступив з презентацією, на якій було детально висвітлено наступне:

• ПрАт ЕЛАКС – Хто ми, де ми працюємо і з ким ми працюємо;
  • огляд виробництва (розробка прикладного ПЗ, збірка шаф, електромонтажні роботи на об’єкті, пусконалагоджувальні роботи);
  • огляд спільного проєкту компанії Віравікс-Україна та ПрАТ ЕЛАКС від складання план-графіку до впровадження;
  • проєкт СІП станції. Як це було – відеоролик.

Зустріч відбулася у творчій і дружній атмосфері, а представлена інформація надала здобувачам можливість дізнатися як круто працювати в ПрАт ЕЛАКС.

Модератор зустрічі – Наталія АНТОНЕНКО, доцент кафедри АМЕТ та керівник практики, закликала здобувачів долучатися до подібних зустрічей для підвищення усвідомленості про актуальність спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.

Дякуємо Константину РУСЛАНОВУ та всім учасникам зустрічі!

Окрему подяку висловлюємо керівництву ПрАт ЕЛАКС за організацію такої зустрічі!