Молоді науковці УІПА стали лауреатами Премії Національної академії наук України для молодих вчених.

Молоді науковці Української інженерно-педагогічної академії (м.Харків) стали лауреатами Премії Національної академії наук України для молодих вчених.

Молоді науковці Української інженерно-педагогічної академії (м.Харків)

стали лауреатами Премії Національної академії наук України

для молодих вчених.

Доценту кафедри Охорони праці, стандартизації та сертифікації Кіпоренко Ганні Сергіївні присуджено премію Національної академії наук України  для молодих вчених за кращу наукову роботу в галузі Ядерної фізики та енергетики “Експлуатаційна безпека трубопровідних систем атомних електростанцій та її нормативне забезпечення”, керівник –  д.т.н., проф. Тріщ Роман Михайлович.

Докторанта кафедри Вищої та прикладної математики Першину Юлію Ігорівну нагороджено Почесною грамотою Національної академії наук України  для молодих вчених за цикл наукових робіт в галузі інформатики “Розв’язання тривимірної та чотиривимірної задач комп’ютерної томографії з використанням операторів інтерфлетації та мішаної апроксимації”, керівник –  д.ф.-м.н., проф. Литвин Олег Миколайович.