Чемпіонат України з регбі-15 серед молодіжних команд

22 квітня 2012 року на стадіоні академії відбулася гра чемпіонату України з регбі-15 серед молодіжних команд між «УІПА» (м. Харків) – «Академія» (м. Одеса). Гра проходила в дуже напруженій боротьбі, обидві команди прагнули до перемоги.

Перший тайм закінчився з рахунком 17:15 на користь наших студентів, відзначились «спробами» Богдан Олексій та Ковалевський Максим, а Маршуба Олександр «забив» дві «реалізації» та штрафний удар. Але в другому таймі на спробу Аліфіренка Артема гості відповіли трьома і забили дві реалізації, і перемога дісталась одеській команді з рахунком 34:22.