Пам'яті жертвам голодоморів

22.11. 2012 р. студенти енергетичного та соціально - економічного факультетів відвідали історичний музей, де прослухали лекцію "Голодомор на Україні 1932 - 1933 рр.", присвячену пам'яті жертвам голодоморів. Співробітниками музею були підготовлені рідкісні архівні документи, фотографії, фрагменти фільмів, спогади очевидців. Було приділено увагу подіям у Харкові та Харківській області. Після лекції були показані експонати музею у виставковому залі. Страшна трагедія українського народу була відмічена хвилиною мовчання. Дякуємо академії за допомогу в організації екскурсії.