Зустріч делегації Бєлгородського державного національного дослідного університету (Російська Федерація)

14 грудня 2012 року, згідно Договору про міжнародне співробітництво, академія приймала делегацію Бєлгородського державного національного дослідного університету (НДУ БЄЛГУ) (Російська Федерація) у складі: Єременко О.І. - к.філол.н., доцент, заст. декану педагогічного факультету та Яковлева Т.В. - к.пед.н., доцент, зав. кафедри «Педагогіка та методика початкової освіти».

В залі засідань академії був проведений круглий стіл: «Шляхи подальшого співробітництва між НДУ БЄЛГУ та УІПА», де сторони презентували свої навчальні заходи та обговорювали основні положення договору та шляхи їх реалізації. З боку академії в заході приймали участь: ректор д.пед.н., проф. Коваленко О.Е., викладачи кафедри «Педагогіка та методика професійного навчання», начальники відділів.