ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Галузева конкурсна комісія відзначила 20 кращих наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх наукових здобутків. Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Диплом I ступеня здобули:

  1. Божко Катерина Володимирівна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)
  2. Кердівар Ольга Олександрівна (Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського)
  3. Козлова Катерина Миколаївна, Косолап Марина Святославівна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)
  4. Москальчук Ганна Олексіївна (Київський університет імені Бориса Грінченка)

Диплом II ступеня здобули:

  1. Медведєв Роман Петрович (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)
  2. Медведєва Юлія Вікторівна, Сироватіна Наталія Леонідівна (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського)
  3. Лимаренко Валерій Ігорович (Київський університет імені Бориса Грінченка)
  4. Лемішко Михайло Володимирович (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
  5. Тесленко Анастасія Олександрівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)
  6. Мілова Катерина Антонівна (Національна металургійна академія України)

Диплом III ступеня здобули:

  1. Філіпов Іван Костянтинович, Фролова Наталія Дмитрівна (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького)
  2. Кулик Наталія Іванівна (Національний університет «Львівська політехніка»)
  3. Звягінцева Катерина Олегівна (Навчально-науковий професійно-педагогічного інститут УІПА (м.Бахмут))
  4. Магдич Дар’я Дмитрівна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет)
  5. Рекун Оксана Олегівна (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка)
  6. Ламах Софія Володимирівна (Українська інженерно-педагогічна академія)
  7. Снісаренко Юлія Миколаївна (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди)
  8. Макаренко Вікторія Сергіївна (Національний університет цивільного захисту)
  9. Лазуренко Юлія Віталіївна (Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»)

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, організувала екскурсійну поїздку до Екопарку.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів та чекає учасників конкурсу у наступному році!