Навчальні візити до Польщі студентів, молодих спеціалістів та професіоналів з країн Східної Європи Study Tours to Poland

Запрошуємо відкритих, змотивованих, готових до співпраці студентів УІПА, цікавих оточуючого світу, взяти участь у Study Tours to Poland!

Study Tours to Poland, надає можливість представникам різних професійних груп країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії пізнання сьогоднішньої Польщі, познайомитися з польськими ровісниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам конкурсу.

У рамках програми Study Tours to Poland забезпечується:

помешкання та харчування у Польщі

часткова компенсація витрат на проїзд

витрати на участь у програмі

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

Детальнiше про конкурс за посиланням: http://www.studytours.pl/