Карітас запрошує на навчання у безкоштовній бізнес-школі

Стартує новий проект «Створення інноваційно-навчального простору для молоді Харкова та ВПО». Карітас запрошує на навчання у безкоштовній бізнес-школі місцевих мешканців та ВПО від 18 до 35 років. Проект спрямований на підтримку започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності.

Дедлайн - 10 серпня 2018 р.

Дедлайн - 10 серпня 2018 р.

В ході навчання учасники дізнаються зміст підприємництва як виду діяльності, вивчать внутрішнє та зовнішнє підприємницьке середовище, ознайомляться з поточним законодавством України.

А також зможуть:

- обрати підприємницьку ідею,

- провести державну реєстрацію ФОП,

- самостійно вести облік і формувати звітність,

- зробити оцінку економічної ефективності своєї підприємницької діяльності, визначити і подолати ризики,

- провести PR свого бізнесу, фандрейзинг,

- оформити бізнес-план.

Особливістю навчання в школі є тісний взаємозв’язок теоретичного навчального матеріалу з реальними практичними процесами, накопичення роздаткового матеріалу для повноцінного відкриття і ведення підприємницької діяльності.

По закінченню, учасники мають презентувати свої бізнес-плани.

Володареві найцікавішого буде надано грант на відкриття або продовження бізнесу в розмірі 1 тис. євро, за рішенням конкурсної комісії.

Для участі у відборі на навчання необхідно:

1. До 10 серпня заповнити анкету: https://goo.gl/forms/h1NfZsDtvAzs9tIf2
  2. Очікувати запрошення на співбесіду

050 3000 248

Проект реалізовується за підтримки Посольства Франції в Україні.