Креативний кампус «Вище»

Запрошуємо викладачів до участі у креативному кампусі «Вище». Мета: допомогти розвинути професійні навички та надати практичні інструменти для впровадження креативності у викладання.

Запрошуємо викладачів взяти участь у креативному кампусі «Вище», який є частиною довгострокової програми професійного розвитку викладачів, спрямованої на впровадження компетентнісного підходу у навчанні та викладанні, вирішення проблем та критичного мислення в університетських програмах та курсах.

Кампус проходитиме 16-19 жовтня у м. Київ.

Мета кампусу: допомогти викладачам розвинути свої професійні навички та надати їм практичні інструменти для впровадження креативності у викладання.

Кампус складатиметься з лекцій, роботи в групах, дискусій та практичних завдань. Теми, які розглядатимуться:

• розвиток та вимірювання креативності;
  • методи використання креативності;
  • креативне мислення і його застосування в аудиторії.

Серед тренерів кампусу – досвідчені українські та міжнародні викладачі та фасилітатори.

Вимоги до учасників:

• робочий рівень англійської та української мов (мінімум B2);
  • поширення інформації курсу у своїх університетах та надання зворотного зв'язку щодо курсу;
  • готовність інтегрувати розвиток креативного потенціалу студентів у поточну навчальну програму та курси.

Учасники покривають організаційні витрати, а також свій проїзд та перебування у Києві.

Деталі та реєстрація за посиланням