Оплачуване стажування для студентів в аналітичних центрах

Запрошуємо студентство академії подати заявку на участь у програмі оплачуваного стажування в одному з 13 провідних аналітичних центрів.

Стажування організовується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні.

Дедлайн подачі заявок: 22 листопада.

Дедлайн подачі заявок: 22 листопада.

Вимоги до кандидатів:

• освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом магістерської програми або аспірантури;
  • зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • вік – не старше 35 років;
  • рівень знання англійської мови upper-intermediate і вище.

Стажування відбуватиметься у 13 аналітичних центрах, які є учасниками згаданої Ініціативи:

• Інституті аналітики та адвокації
  • Діксі Груп
  • CEDOS
  • ACREC (Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції, НАУКМА)
  • Асоціації сприяння самоорганізації населення
  • Українському центрі європейської політики
  • VoxUkraine
  • Центрі економічної стратегії
  • Аналітичному центрі Українського католицького університету
  • Школі політичної аналітики НаУКМА
  • Агенції журналістики даних / Тексти
  • Центрі «Нова Європа»
  • Центрі соціально-економічних досліджень – CASE Україна

Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. Напрямки роботи та проекти аналітичних центрів

Тривалість стажування: 16 січня – 16 липня 2019 року.

Сума щомісячної стипендії: 4 100 гривень (з урахуванням податків).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Онлайн анкету

Детальніше на сайті

Усі запитання щодо програми стажувань можна задати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..