Участь УІПА в шостому Національному Форумі «Бізнес і Університети: Розвиваємо підприємництво майбутнього»

Завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є. взяла участь у шостому Національному Форумі «Бізнес і Університети: Розвиваємо підприємництво майбутнього». Тема 2018 року – підприємництво майбутнього.

Форум відбувався 23-24 листопада в м. Київ. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки VISA та ЦеХАБ (Citrus).

Топ-менеджери міжнародних компаній, українські підприємці, ректори та викладачі ЗВО, керівники бізнес-інкубаторів, представники державних структур та громадських організацій обговорили ключові питання розвитку бізнесу в Україні у контексті освіти, фінансової грамотності та навчання підприємництву.

У рамках Форуму відбулися наступні сесії:

• Українські підприємці: завдяки чи всупереч університетам?
  • Глобальний ринок: Чи конкурентоспроможні українські стартапи.
  • Жіноче підприємництво: як розвивати?
  • Соціальне підприємництво.

Також у програмі Форуму було:

• Презентація результатів національного опитування з підприємництва, проведеного серед студентів, викладачів та підприємців.
  • Презентація проекту «Підприємницький Кластер».
  • Нагородження переможця національного конкурсу «Бізнес, що розвиває освіту».
  • Майстер-класи протягом другого дня для викладачів, що допоможуть ефективному викладанню підприємництва.