Зимова практика в аудиторсько-консалтинговій кампанії EY Ukraine

Запрошуємо студентство академії економічних спеціальностей пройти зимове стажування в одній з найбільших аудиторсько-консалтингових кампаній світу – EY Ukraine.

На практикантів чекає три місяці цікавих проектів, класна команда та досвід у сфері аудиту.

Ті стажери, які гарно себе проявлять, мають можливість отримати пропозицію працевлаштування по закінченню практики.

Для цього треба:

• написати тест з основ бухгалтерського обліку;
  • успішно пройти інтерв'ю.

Початок практики січень 2019 року.