Лекція «Конституційні права людини» у рамках Всеукраїнського тижня права «Я МАЮ ПРАВО»

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права «Я МАЮ ПРАВО» 11 грудня для студентів академії різних курсів була прочитана лекція на тему «Конституційні права людини».

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права «Я МАЮ ПРАВО» разом із старшим викладачем кафедри КПІВ, к.ю.н. Тихоновою Дар'єю Сергіївною та з завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Федоренко Ганною Володимирівною, 11 грудня була прочитана лекція для студентів академії різних курсів на тему «Конституційні права людини».

Студенти ознайомились з Декларацією прав людини та брали участь у обговоренні питання стосовно прав людини.