Управлінський поєдинок «Битва за легпром»

Декан технологічного факультету Литвин О.О. і доцент кафедри технологій та дизайну Нікуліна А.В. взяли участь в управлінському поєдинку «Битва за легпром». Захід проходив у Харкові 8 грудня за підтримки Харківського Кластера легкої промисловості та дизайну.

Мета програми – підвищити рівень переговорних навичок представників легкої промисловості Харкова, проведення успішних і ефективних переговорів!

Цей захід відкрив для наших фахівців новий напрямок, дав корисні поради та знайомства.