Підсумки I туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

I тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся 11 грудня на кафедрі педагогіки, методики та менеджменту освіти. За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 47 студентів.

У конкурсах І туру Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень знань з педагогічної теорії. Разом з теоретичними знаннями більшість студентів продемонстрували гарне володіння педагогічною технікою та ораторським мистецтвом. А переможцями І туру Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади переможці нагороджені дипломами:

Першого ступеня

Головіна Діана Анатоліївна, ДКІ-ПОК 15 гр. – науковий консультант Бачієва Л.О.

Другого ступеня

Потьомкіна Ксенія Геннадіївна, ДМП-ПВШ 18 гр. – науковий консультант Бакатанова В.Б.;

Щербак Ольга Олександрівна, ДЕУ-ПОЕк15 – науковий консультант Веретенко І.М.

Третього ступеня

Волошина Надія Миколаївна, ДЕУ-ПОПб 15 – науковий консультант Пермінова А.В.;

Шамаріна Юлія Валеріївна, ДЕУ-ПОЕк 15 – науковий консультант Веретенко І.М.

Учасники олімпіади, які посіли 4-6 місця були нагороджені грамотами Української інженерно-педагогічної академії у різних номінаціях: Андрущенко Марія Михайлівна, ДЕА-ПОО16 гр. – наук. керівник Маркова В.М., Луговська Валерія Миколаївна, ДЕУ-ПОСО 18 пр. гр. – наук. керівник Литвин С.В., Руденко Ірина Сергіївна, ДКІ-ПОК 15 гр., Шевлякова Яна Валентинівна, ДЕУ-ПОЕк 15 – наук. керівник Божко Н.В. та інші.

Колектив кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти вітає переможців та учасників І туру Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта», та бажає подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації.