Тренінги для абітурієнтів

14.12.2018 р. на кафедрі охорони праці, стандартизації та сертифікації відбулися тренінги для абітурієнтів за тематичними напрямками: «Новації першої долікарської допомоги» та «Якість продукції харчування». У тренінгах брали участь учні Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №15». На тренінгах вони дізналися про правила надання першої долікарської допомоги, напрацювали навички накладання перев’язок та виступили у ролі експертів оцінювання якості продуктів харчування.