Оголошено конкурс на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

Дедлайн подачі запитів: 20 лютого 2019 р.

Участь у Конкурсі можуть взяти молоді науковці віком до 30 років – для кандидатів наук, до 33 років – для докторантів, до 35 років – для докторів наук (на час подання запиту).

Розмір гранту становить від 60 до 90 тис. гривень. Кошти можуть надаватися як на проведення нових наукових досліджень, так і на продовженням попередніх, зокрема, під які вже отримувалися гранти.

Термін виконання проекту не має бути більше року.

Для подання запиту на участь у конкурсі потрібно:

- зареєструватися на ресурсі ДФФД  (для учасників, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не зареєстровані на цьому ресурсі);

- заповнити онлайн форму для конкурсу Ф86;

- зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту;

- підготувати пакет документів та направити його поштою або надати особисто за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 16 (поштова скринька ДФФД біля пункту охорони на першому поверсі або кімната 404б).

Перелік цих документів, а також докладніші умови участі в конкурсі є на офіційному сайті ДФФД 

Деталі за телефоном (044) 246-39-29 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.