Професор кафедри ІКТМ Першина Ю.І. стала переможницею конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Доктор фізико-математичних наук, професор кафедри ІКТМ Першина Юлія Ігорівна стала переможницею конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Серед 41 переможця та дипломанта конкурсу, Юлія Ігорівна здобула перемогу у номінації «Викладач фундаментальних дисциплін». Урочиста церемонія нагородження відбулась 12 грудня у ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

У ювілейному XX обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь понад 180 працівників науково-педагогічних установ з 33 закладів вищої освіти Харкова.

Щиро вітаємо нашого обдарованого викладача, бажаємо доброго здоров’я, здібних учнів, творчої наснаги та подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності.