Студент ННППІ УІПА одержав перемогу в українській частині міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки»

Вітаємо студента Навчально-наукового професійно-педагогічно інституту УІПА Захарова Олександра з перемогою в українській частині міжнародного фотоконкурсу фотографій пам’яток культурної спадщини для Вікіпедії під назвою «Вікі любить пам’ятки» у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток регіону».

Урочисте нагородження переможців відбулось 15 грудня у Музеї Шолом-Алейхема в Києві.

Міжнародний проект «Вікі любить пам’ятки» спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурний спадок світу; зібрані фотографії будуть використані у Вікіпедії.