Почався прийом заявок на участь у конкурсі молодих дизайнерів

Молоді дизайнери та студенти профільних спеціальностей запрошуються до участі у III Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Start Fashion», який пройде у березні у Харкові.

Прийом заявок на участь триває до: 15 лютого 2019 р.

Молоді дизайнери та студенти профільних спеціальностей запрошуються до участі у III Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Start Fashion», який пройде 22-24 березня у Харкові.

Номінації Конкурсу:

«Street Fashion» – колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання;

«National Style» – колекції одягу за народними мотивами будь-якої країни світу;

«Deluxe» – колекції одягу, призначеного для урочистих подій, вечірніх суконь;

«Eco Style» – нове життя непотрібних речей, колекції одягу з вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику тощо);

«Semicouture» – конкурс одного костюма, цілісного художнього образу.

Прийом заявок на участь триває до: 15 лютого 2019 р.

Подати заявку

Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..