В УІПА відкрився підприємницький стартап клуб Startup Club UEPA

Сьогодні, 20 грудня, в Українській інженерно-педагогічній академії відбулось відкриття підприємницького стартап клубу Startup Club UEPA під егідою проекту YEP.

YEP – це міжнародна мережа академічних бізнес-інкубаторів. Цей проект розвивається в Україні при підтримці МОН України та Міністерства закордонних справ Естонії.

Командою YEP УІПА були представлені основні напрями роботи клубу та розкриті можливості, які можна отримати в ньому.

У кінці заходу всі охочі студенти УІПА, які зацікавились перспективами, що відкриваються перед ними, мали змогу вступити до лав підприємницького клубу академії. В УІПА проект реалізується кафедрою менеджменту.

У вересні 2018 р. між УІПА та ГО «Платформа інноваційного партнерства» було підписано меморандум про взаєморозуміння. У рамках цієї угоди було сформовано локальну команду у складі студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій та завідувачки кафедрою менеджменту, які займаються розвитком клубу та молодіжного підприємництва в академії.