Від творчості до власного креативного бізнесу: тренінг з креативного підприємництва пройшов на базі УІПА

Тренінг з креативного підприємництва «Від творчості до власного креативного бізнесу» відбувся 19 грудня за ініціативи команди Enactus UEPA для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій та технологічного факультету. Захід провів сертифікований тренер, ведучий Open Space та Vision Quest Андрій Климишин.

За час тренінгу студенти попрактикувалися в генеруванні творчих підходів до використання вже традиційних предметів, дізналися про особливості креативного підприємництва, мали можливість висловити свою думку та обґрунтувати свої пропозиції і просто весело провели час.

Дякуємо тренеру за чудовий захід та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до наступних наших заходів.