УІПА підписала Меморандум про співпрацю з Kharkiv Fashion Cluster та Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради

Меморандум про співпрацю між Українською інженерно-педагогічною академією, громадською організацією «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» та Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради було підписано 4 січня в Харківській міській раді.

На меті даного Меморандуму – розвиток тристороннього співробітництва, впровадження культурної, освітньої та наукової діяльності в сфері легкої промисловості.

«Підписання даного меморандуму – це черговий вагомий крок в сторону розвитку дуальної освіти – зв'язку освіти і виробництва», – зазначив Олег Литвин, декан технологічного факультету Української інженерно-педагогічної академії.

 «Об'єднання в подібні колаборації є платформою для співпраці з талановитою молоддю закладів вищої освіти міста та можливістю продемонструвати свій творчий потенціал. У сучасних умовах розвитку економіки країни взаємодія між державою, закладами вищої освіти та бізнесом необхідно для формування якісних фахівців та розвитку галузі в цілому. Молодь – це майбутнє нації і при закінченні вишів необхідно, щоб у молодих фахівців була сформована система знань з теорії і практики», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

«З підписання даного меморандуму ми починаємо нашу співпрацю в освітній та практичній сфері, у взаємодії з виробниками-учасниками Кластера, в створенні спільних навчальних програм, в залученні викладачів і студентів академії до програм і заходів, організовувати Кластером, зокрема до проектів Start Fashion і Kharkiv Fashion», – Олег Єгоров, виконавчий директор Kharkiv Fashion Cluster.