Новорічні свята в УІПА

Інтерактивне святкове шоу з нагоди відзначання Нового року та Різдва для дітей співробітників Української інженерно-педагогічної академії пройшло у стінах академії.

Для дітлахів було показано новорічну та різдвяні казкові постановки, кожна з яких показала найкращі українські традиції святкування зимових свят – Нового року та Різдва. У ролі акторів виступили керівництво, декани, завідувачі кафедр, співробітники та студенти УІПА, колективи культурного центру. Усіх дітлахів було залучено до активностей та всі вони зіграли свої маленькі ролі у виставах, допомагаючи героям. Такі сімейні святкування – одна з найкращих академічних традицій.

Наприкінці святкової програми діти отримали подарунки, а також, після закінчення вистав, продовжили святкування з конкурсами та танцями разом з аніматорами та акторами казок.