Оголошено конкурс на здобуття премій Президента України для молодих учених 2019 року

Молоді вчені можуть подати заявки на участь в конкурсі на здобуття однієї з 40 премій Президента України для молодих учених.

Розмір премії: 40 тис. грн. кожна.

Прийом робіт триває до: 1 березня.

Розмір премії: 40 тис. грн. кожна.

Прийом робіт триває до: 1 березня.

Премія Президента України для молодих учених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних і гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвиткові науки, суспільному прогресові й утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні).

Висування робіт на участь у конкурсі зі здобуття премії проводиться закладом вищої освіти за рішенням вченої (наукової, науково-технічної, технічної) ради.

Вік претендентів робіт, що висуваються на здобуття премії, не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту другого (магістерського) рівня, та 40 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, на час висунення роботи для участі у конкурсі на здобуття премії.

Інструкції щодо оформлення та подачі документів читайте на сайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

Консультації за тел.: (044) 246 78 19, тел/факс: (044) 246 63 00.