Студентство академії запрошують позмагатись за грант на навчання

Запрошуємо студентство академії взяти участь у конкурсі Scholarship та позмагатись за грант на оплату свого річного навчання у виші у розмірі 12 700 грн.

Цьогоріч розігрується 3 гранти на навчання.

Роботи приймаються до: 15 березня.

Цьогоріч розігрується 3 гранти на навчання:

• 2 – в фінансово-економічній сфері;
  • 1 – в сфері інформаційних технологій.

Для участі у Конкурсі необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем:

• фінансово-економічні: «Перспектива експансії послуг МФО на суміжні фінансові ринки на прикладі закордонних ринків» (тема 1) або «Соціальні аспекти в діяльності МФО: методи та шляхи їх вирішення для підвищення конкурентоспроможності на ринку фінансових послуг» (тема 2);
  • інформаційні технології: «Система оцінки при багатокритеріальному виборі: пропозиція найбільш оптимального методу» (тема 3).

Для участі необхідно зареєструватись на сторінці проекту грантодавця за обраною темою:

Тема 1

Тема 2

Тема 3

Роботи приймаються до: 15 березня.

Подробиці за посиланням

Запитання задавайте за тел.: 098 688 27 28, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.