Стипендія ESED на вивчення стійкої енергетики

Студенти-магістри енергетичного профілю можуть взяти участь в конкурсі на отримання однієї з 10-ти стипендій ESED на вивчення стійкої енергетики.

Дана стипендія націлена на підтримку видатних студентів, які бажають вивчати розвиток сталої енергії і заохотити внесок в розвиток цієї дисципліни.

Сума стипендії: до 23 000 $ в рік, виплачується не більше 2-х років.

Дедлайн подачі заявок: 8 березня.

Сума стипендії: до 23 000 $ в рік, виплачується не більше 2-х років.

Дедлайн подачі заявок: 8 березня.

Вимоги до кандидатів:

• студенти магістратури очного відділення, які вивчають розвиток стійкої енергетики. Тривалість навчання – не менше 1 академічного року (2 або 3 семестри), починаючи з осені 2019 р.;
  • відмінна успішність – кандидат повинен бути серед 20% кращих студентів свого курсу;
  • необхідно мати досвід роботи/волонтерства в суспільстві;
  • мотивація на практичне застосування своїх знань після закінчення навчання;
  • студенти повинні повернутися на батьківщину після закінчення навчання;

Документи:

• копія паспорта або свідоцтва про народження;
  • резюме;
  • лист про зарахування на магістерську програму (лист можна надати до 19 квітня);
  • план навчання;
  • відомість з оцінками з університету (англійською);
  • рекомендація.

Заявки приймаються онлайн