Студентство та викладачів академії запрошують до участі у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2019»

Студентство та викладачі академії запрошуються до участі у VI Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2019», мета якого – допомога у чіткому виборі професії, спрямування на ефективне навчання протягом життя, подальша самореалізація й отримання життєвого досвіду.

Реєстрація триває до: 23 лютого.

Реєстрація триває до: 23 лютого.

Турнір проходитиме у трьох лігах:

• учнівська;
  • студентська;
  • наставників.

Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство (навчальна компанія в інтерактивному онлайн просторі) настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку. Для проведення Турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+, який дозволяє стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів на підприємстві.

Переможці та фіналісти отримають дипломи, грамоти та цінні призи.

Запитання та консультації за тел.: 050 809 11 86, 097 224 29 21, електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Етапи Турніру