Відкрито 2 хвилю реєстрації на безкоштовний онлайн курс англійської від British Council

Студенти та викладачі УІПА мають унікальну можливість вдосконалити свій рівень знання англійської мови, зареєструвавшись для участі у безкоштовному онлайн курсі англійської від British Council в рамках проекту Create Creative Entrepreneurers, що виконується УІПА та Університетом Бедфордширу, за програмою Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme.

Студенти та викладачі УІПА мають унікальну можливість вдосконалити свій рівень знання англійської мови, зареєструвавшись для участі у безкоштовному онлайн курсі англійської від British Council в рамках проекту Create Creative Entrepreneurers, що виконується УІПА та Університетом Бедфордширу, за програмою Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme та фінансується British Council.

Цей курс складається з шести інтерактивних рівнів самостійного доступу. Кожен рівень має 45 уроків для самостійного опрацювання та триватиме 20-25 тижнів в залежності від швидкості виконання пропонованих завдань.

По закінченні курсу видається сертифікат про проходження курсу.

Реєстрація відкрита до: 15 лютого за посиланням