УІПА підписано меморандум про співробітництво з Державним педагогічним університетом Горі, Грузія

Сьогодні УІПА уклала меморандум про співробітництво з Державним педагогічним університетом Горі, Грузія. Меморандум передбачає розбудову партнерства з провідним грузинським педагогічним університетом за багатьма напрямками.

Сьогодні УІПА уклала меморандум про співробітництво з Державним педагогічним університетом Горі, Грузія. Меморандум передбачає розбудову партнерства з провідним грузинським педагогічним університетом за такими напрямками як:

• обмін студентами для навчання та стажування;
  • обмін академічним персоналом для навчання та досліджень;
  • співпраця в рамках дослідницьких проектів та наукових публікацій;
  • організація спільних семінарів, конференцій та інших наукових заходів;
  • розробка спільних та дворівневих програм;
  • організація спільних культурних заходів, спрямованих на сприяння міжнародному взаєморозумінню.

Державний педагогічний університет Горі є центром освіти і науки в Шида Картлі в Горійському муніципалітеті в Грузії, він був створений в результаті злиття двох закладів вищої освіти: Горійського державного університету і Цхінвальського державного університету.

Основна мета Державного педагогічного університету Горі – забезпечити якісну освіту, що відповідає сучасним вимогам. Викладацький склад складається з 106 професорів, в університеті 7 корпусів, бібліотека і спортивний майданчик, комп'ютерні класи та лабораторії і т.д.