Візит проектної команди Creative Spark УІПА до ЗВО-партнера – Університету Бедфордшир

У четвер закінчився візит проектної команди УІПА у складі декана факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Ярмош О.В. та завідувачки кафедри менеджменту Бабенко К.Є. до Університету Бедфордшир (University of Bedfordshire), Великобрітанія.

Візит проводився в рамках проекту Creative Spark: Higher Education Enterprise programme за підтримки British Counsil.

Під час візиту наша команда ознайомилась із кращими методиками формування креативних навичок у студентів, були відвідані лекції та майстер класи провідних викладачів, проведено багато плідних дискусій та робочих зустрічей.

Зокрема, на зустрічі з деканом бізнес школи Університету, Деброю Лейтон (Debra Leighton), було обговорено ключові питання подальшої взаємодії між УІПА та Університетом Бедфордширу.

Також досить змістовною була і культурна програма, метою якої було знайомство із британською культурою. Відвідано декілька коледжів Кембріджу (Trinity College, King’s College та Christ College), випускниками та працівниками яких у різні часи були Чарльз Дарвін та Ісаак Ньютон, Джеймс Максвелл та Розалінд Франклін.

Загалом, отриманий досвід від знайомства з англійською системою освіти безцінний, як і враження від культурної спадщини дійсно Великої Британії.

Ми дуже вдячні команді проекту з боку Університета Бедфордшира в особі Yanquing Duan, Yongmei Bentley та Patricia Wilson за ретельно спланований та добре організований візит та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.