Всеукраїнська науково-практична конференція для менеджерів та економістів запрошує до участі науковців та студентство УІПА

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту запрошує науковців та студентство УІПА до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні технології менеджменту забезпечення сталого розвитку економіко-правових систем в умовах євроінтеграцїї», яка відбудеться 18-19 квітня у м. Черкаси.

Дедлайн подачі заявок та статей: 1 квітня.

Тематика конференції:

Секція 1. Світові тенденції розвитку менеджменту.

Секція 2. Новітній погляд на менеджмент.

Секція 3. Менеджмент інноваційно-інвестиційної діяльності організації.

Секція 4. Стратегічний менеджмент та маркетинг.

Секція 5. Управління проектом і еволюція технологій.

Секція 6. Фінансові інструменти управління економічним розвитком.

Секція 7. Нормативно-правове регулювання управлінських відносин.

Секція 8. Економічно-облікові проблеми в управлінні підприємствами.

Секція 9. Актуальні проблеми інформаційного та документаційного забезпечення управління.

Секція 10. Роль соціально-гуманітарних дисциплін у підготовці сучасного менеджера.

Секція 11. Формування мовно-комунікативних компетенцій студентів зі спеціальності «Менеджмент».

Дедлайн подачі заявок та статей: 1 квітня.

Заявка

Конт. тел. для довідок: (0472) 72-75-31, 063 464 02 33, 093 202 62 90, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.