УІПА спільно з Університетом Бедфордширу (Велика Британія) запрошують молодь до участі в проекті «СПРОБУЙ І ТИ!»

Українська інженерно-педагогічна академія та Університет Бедфордширу (Лутон, Велика Британія) в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council, запрошує викладачів та студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації взяти участь у ІІ-му щорічному конкурсі стартап-проектів «СПРОБУЙ І ТИ!».

Реєстрація команд триває до: 18 березня.

Спеціальна тема конкурсу цього року – «Підприємництво у креативних галузях».

Конкурс проходитиме у декілька етапів. Команди-переможці, номінанти та навчальні заклади, студенти яких посядуть призові місця, будуть нагороджені призами від проекту Create Creative Entrepreneurs.

Реєстрація команд (3-5 студентів та наставник) триває до: 18 березня (включно) за посиланням

Програма проведення конкурсу