Студентів УІПА запрошують на захоплюючий безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Як стати лідером СУПЕРзмін»

Студентство УІПА запрошують на безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Як стати лідером СУПЕРзмін». Бізнес-семінар розрахований на директорів і власників компаній, HR-менеджерів та керівників підрозділів.

Студенти-резиденти студентського стартап клубу УІПА «YEP» отримали цю унікальну можливість потрапити на бізнес-семінар для справжніх професіоналів та практиків.

Семінар відбудеться 29 березня, з 9.30 до 17.30 у Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1.

Організатори: Обліксофт та Бітрікс 24.

Для того щоб взяти участь, студентам треба стати резидентами студентського стартап клубу УІПА «YEP», а саме до 27 березня:

1. Підписатися на сторінку клубу та проекту CreateCreativeEntrepreneurs
  2. Записатися у 117/1 (Алла чи Аліна) з 10.00 до 16.00.

На бізнес-семінарі будуть розглянуті наступні теми:

• 20 маркетингових фішок для збільшення прибутку;
  • як реагувати на нові тренди у бізнесі;
  • тренди digital-маркетингу у 2019 році;
  • побудова ефективного відділу продажів;
  • як поліпшити Клієнтський сервіс;
  • 5 точок суперсили вашого бізнесу та ін.

Спікери:

• Костянтин Павленко, Бітрікс24, менеджер партнерського відділу
  • Вадим Бортник, Freshline, CEO
  • Андрій Федоров, «Ольшанський і партнери», заступник директора
  • Олександр Краєвський, KRAVA AGENCY, власник, маркетолог, копірайтер, комунікаційний стратег
  • Віктория Соколова, коуч, бізнес-тренер (МВА)
  • Віталій Ткаченко, Wenger&Tkachenko Firm, співвласник
  • Тарас Цвид, Case4Biz, експерт клієнтського досвіду
  • Олександр Перцюх, ОблікСофт, директор
  • Тетяна Спіріна, Київська школа сторітеллінга Do Stories, засновник і тренер, письменниця

Долучайтесь, розвивайте свої бізнес-компетенції та отримуйте корисні знайомства та контакти!