Участь УІПА у тренінгу «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

Представниця Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри менеджменту та координатор Стартап клубу УІПА «YEP» доц. Бабенко К.Є. 19 березня взяла участь у тренінгу на тему «Методи інноваційного навчання у вищій освіті».

Захід був організований МОН України спільно з мережею академічних бізнес-інкубаторів YEP та університетом Тарту (Естонія) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Перша частина навчання була присвячена теорії, а у другій – учасників розділили на команди, в яких вони виконували практичні завдання.

Хедлайнерами події стали спікери з Естонії: Maret Ahonen, Piret Arusaar та Ольга Богданова. Вони ділились власним досвідом, практичними кейсами та ідеями щодо поширення підприємницької культури серед молоді.