В УІПА пройшов фестиваль студентських театрів мод «Весняні ластівки – 2019»

XIV фестиваль студентських театрів мод «Весняні ластівки – 2019» традиційно пройшов в академії 27 березня.

Свої неймовірно красиві колекції представили театри мод із 5 навчальних закладів.

У Фестивалі брали участь 5 навчальних закладів: Харківський коледж текстилю та дизайну, Харківське вище професійне училище сфери послуг, Харківське вище професійне училище швейного виробництва і побуту, Краснокутський професійний аграрний ліцей і, звісно, Українська інженерно-педагогічна академія. Театри мод представили неймовірно красиві колекції, кожна з яких відзначалася стилистичними образами, сучасними постановками та вишуканістю матеріалів.

Дякуємо оргапнізаторам та учасникам Фестивалю.