Запрошуємо студентство та академічну спільноту УІПА доєднатися до Євровікторини

З грудня 2018 року по червень 2019 року на сайті триває онлайн-вікторина про ЄС. Цього року Євровікторина розбита на тематичні блоки: культура; історія, соціальне життя та географія ЄС, відносини між Україною та ЄС.

Засновник Євровікторинии – Представництво ЄС в Україні

Спробуйте себе і доведіть, що ваші знання про Європу варті винагороди.

З грудня 2018 року по червень 2019 року на сайті  триває онлайн-вікторина про ЄС, засновником якої є Представництво ЄС в Україні.

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина на тему Європи та Європейського Союзу, що складається з 5 тематичних напрямків. Щоб набрати максимум балів, відповідай на запитання за всіма темами. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей.

100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи.

Деталі та реєстрація для участі в Євровікторині на сайті: https://euroquiz.org.ua/euroquiz.