УІПА отримала нагороди за участь у «Kharkov Fashion 2019»

Нагородження учасників та партнерів проекту «Kharkov Fashion 2019» пройшло сьогодні, 5 квітня, у малій залі Харківської міської ради.

В ході заходу головний організатор проекту «Kharkov Fashion 2019», начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, подякувала всім, хто брав участь в організації проекту.

Українська інженерно-педагогічна академія, яка входила до оргкомітету проекту, була нагороджена дипломом за організацію та проведення «Kharkov Fashion 2019», 21-23 березня.

Також були нагороджені студенти технологічного факультету УІПА, які були волонтерами проекту.