Участь студентки УІПА в конкурсі дизайну від ТМ «Активіа»

Студентка 4 курсу спеціальності «Технології легкої промисловості» Афанасьєва Ольга взяла участь у конкурсі дизайну для українських дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу.

Конкурс проводився у рамках соціального проекту – премія «Створено жінками», що заснована Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU) за підтримки асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» та ТМ «Активіа».

Ольга гідно представила нашу академію та отримала диплом учасника за креативний та індивідуальний підхід до створення ескізів. Для участі необхідно було підготувати ескізи: парео, пляжної сумки, літньої сукні та косметички.